PENDİK BÖLGESİ EVE - EVDE SERVİS VE TELEVİZYON TAMİR HİZMETLERİ

AYDIN ELEKTRONİK EVDE/N TAMİR HİZMETLERİ

40 yıldır İçmeler, Aydınlı, Dolayoba, Taşlıbayır, Velibaba, Şeyhli, Yayalar, Kurtköy, Esenler, Esenyalı, Güzelyalı, Çınardere, Çamçeşme, Kaynarca ve Fevzi Çakmak başta olmak üzere tüm Pendik ve çevresinde siz değerli müşterilerimize Tv tamir ve servis hizmetleri vermekten onur duyuyoruz.

İlk günkü heyecanla ve "Dürüstlük Şiarımızdır" anlayışı ile hizmetlerini 7 gün esası ile sürdüren işletmemize 0216 396 15 11 sabit - 0533 385 46 15 mobil (Hamdi Usta) numaralarından ulaşabilirsiniz.

Biz Gelebiliriz

Evde TV tamiri hizmetleri için yukarıdaki numalardan bize lütfen hemen ulaşın. Evde tamirin mümkün olmadığı durumlarda televizyonlarınızı ÜCRETSİZ olarak evinizden alıyor ve tamiratı hızlıca gerçekleştirdikten sonra yine evinize en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Hızlı Teslimat

Pazar günü dahil olmak üzere evden alım ve eve teslimatlarımız gerçekleştirilmektedir. Ortalama hizmet süremiz 2 gündür.

NOT: ARIZA TESPİT VE TAMİR ÜCRETİ MARKA, MODEL, TV BOYUTU VE HARCANAN ZAMANA GÖRE DEĞİŞMEKTE OLUP SİTEMİZDE BELİRTİLEN ÜCRETLER TEMSİLİDİR.