Aydın Elektronik

Firmamız - Kuruluş

Aydın Elektronik 1973 tarihinde Hamdi Aydın tarafından ilk olarak Gaziosmanpaşa - Beşyüzevler mahallesinde kurulmuş daha sonra 1977'de Üst Kaynarca'da şu anda bulunduğu sokaktaki yerine taşınmıştır.
Hamdi Aydın, namı diğer Hamdi Usta 1977'den bu yana Pendik ve çevre ilçelerdeki hemen her mahalleye TV tamiri dalında hizmet vermiştir. Siyah beyaz televizyon tamiri ile başlayan bu hizmet yolculuğu sonrasında teyp, renkli televizyon, müzik setleri, VHS video oynatıcılar, DVD playerlar, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, oyun konsolları, uydu cihazları ve en son yeni nesil LCD/LED Tv'lere kadar ulaşmıştır.
Bazı Hizmetlerimiz:
  • Her Marka TV Kart Satışı
  • Her Marka TV Tamiri
  • Her Marka TV Alım-Satımı
  • Her Marka Uydu Cihazı Tamir / Ayar Hizmetleri
  • Her Marka TV Yerinde Servis Hizmetleri

Bulunduğumuz Konum


Üst Kaynarca - Fevzi Çakmak Mahallesi

Yerimiz Kaynarca üst geçitine çok yakın, Fevzi Çakmak Mahallesi - Üst Kaynarca semtindedir. Tavşantepe metro istasyonuna ve Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine yürüme 5 dakika mesafededir.
Çalışma saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00-19:00 saatlari arasındadır. Pazar günü telefon ile bize ulaşıp önceden teyit alarak ziyaret etmeniz mümkündür.

Hizmet Kalitemiz

Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile faaliyette bulunduğu her bölgede haklı bir prestij kazanmıştır. Bulunduğumuz bölgenin en eski ve alanında hizmet veren en güvenilir firması olmaktan gurur duymaktayız. 

1977'den bu yana güveninizle...

Firmamızdan yapacağınız alışverişiniz %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sağlanmakta olup her türlü soru/görüşleriniz için bizlere telefon numaralarımızdan ve/veya WhatsApp'tan anında ulaşabilirsiniz.

Mücahit Aydın