Aydın Elektronik Hakkında

KURULUŞ:

AYDIN ELEKTRONİK 1973 yılında Hamdi AYDIN tarafından Gaziosmanpaşa - Beşyüz Evler Mah. de kurulmuştur. 1979 yılında şu anda halen faaliyette bulunduğu Pendik - Kaynarca Fevzi Çakmak'taki Barbaros Sokak'a taşınmıştır. (Şu anki ismi Acele Sokaktır.) 

GEÇMİŞTEN BUGÜNE HİZMETLER:

Kaynarca bölgesinin en köklü esnaflarından biri olan işletmemiz siyah-beyaz tüplü televizyon ve kaset çalar tamiri ile başladığı 40 yıllık hizmet yolculuğunda Televizyon ve benzeri elektronik ürünler tamiri ve satışını gerçekleştirmiştir. Halen Lcd / Led TV İkinci El Satışı - Tamiri ile bu televizyonların kart ve yedek parçalarının satışını yapmaktadır.

ENVANTER:

Stoklarımızda her gün yüzlerce Led / Lcd / Plazma TV kartları ve parçalarını bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ikinci el Lcd ve Led televizyon portföyümüze web sitemizden ulaşabilirsiniz. Kaynarca ve Pendik bölgesinde TV tamiri ve servis hizmetleri için bize her an (0216 396 15 11) ulaşabilirsiniz. İşletmemiz 7 gün (Pazar günü için lütfen sorunuz) 12 saat ziyaretinize açıktır.

DİJİTAL HİZMETLER:

2017 yılından itibaren ikinci nesil kardeşler yönetiminde dijital hizmetlere yoğunlaşan işletmemiz aydınelektonik.net (tvkartlar.com) adreslerinden tv kart satışı gerçekleştirmektedir.. Ayrıca Aydin Elektronik Sahibinden.com mağazamızdan siparişlerinizi verebilirsiniz. Telefon ve whatsapp sipariş hattımız ile 7/ 24 hizmetinizdeyiz.

HİZMETLER ÖZETİ:

  • HER MARKA LED / LCD TV KARTLARI SATIŞI
  • HER MARKA İKİNCİ EL LED/LCD TELEVİZYONLARI SATIŞI
  • İKİNCİ EL HER NEVİ ELEKTRONİK ALET SATIŞI (RENKLİ TELEVİZYON, UYDU CİHAZI, V.S.)
  • EVDE TV TAMİR SERVİS HİZMETLERİ (KAYNARCA - PENDİK BÖLGESİ)
  • EVDEN TV TESLİM ALMA - TV TAMİRİ - EVE TESLİM HİZMETLERİ (KAYNARCA PENDİK BÖLGESİ)

2001'den bir kare ile dükkanımız:

Aydın Elektronik'in 2003 Yılından Görüntüsü

Site ile ilgili görüş ve önerileriniz için: tvkartlar@gmail.com